Godziny pracy 

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 21.00
Sobota 9.30 – 17.30
Niedziela Nieczynne


Dostosuj zabieg do swoich możliwości czasowych:


Oferta w szczególności skierowana jest do osób, których stan zdrowia lub charakter pracy nie pozwala na udanie się do terapeuty. Dojedziemy do ciebie – nie obawiaj się, posiadamy niezbędny sprzęt potrzebny do przeprowadzenia zabiegu na miejscu.


A co przed zabiegiem?


W pierwszej kolejności przeprowadzamy wywiad z pacjentem, w celu zebrania informacji na temat dolegliwości chorobowych. Zawsze dokładnie informujemy o wszelkich czynnościach podejmowanych w trakcie zabiegu.


Twój terapeuta techniki Bowena dostępny pod:

tel: 575 264 654

Zapytaj o dostępność swego terapeuty. W wyjątkowych przypadkach terminy ustalane są indywidualnie.

Terapia Metodą Bowena

Technika Bowena należy do grupy technik osteopatycznych. Została ona opracowana przez nieżyjącego już Thomasa Ambrose Bowena (1916-1982). Powstała i była mocno propagowana w Australii, by pod koniec XX wieku zawitać na kontynent europejski.

Jej celem jest homeostaza, czyli osiągnięcie równowagi organizmu, która jest podstawą zdrowia i odporności. Uzyskanie takich efektów jest możliwe dzięki temu, że technika Bowena oddziałuje na człowieka jako całość wpływa zarówno na ciało, jak i na psychikę. Jak to się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta – wykorzystuje naturalne mechanizmy naprawcze dążące do autoregulacji ustroju, które posiada każdy z nas. Ze względu na swoją skuteczność oraz szerokie spektrum działania technika Bowena zyskuje rzesze zwolenników z różnych środowisk, zarówno medycznych, jak i wśród samych pacjentów.

Słowa najtrafniej opisujące tę metodę to:

 • Delikatność
 • Nieinwazyjność
 • Bezpieczeństwo stosowania
 • Minimalizm
 • Skuteczność

To, co robię z przekonania – “uzdrawia mnie”

 

Wskazania do stosowania

Alergie

Reumatoidalne zapalenie stawów

Choroby neurologiczne

Problemy trawienne

Astma oskrzelowa

Dolegliwości układu moczowego

Pobudzenie metabolizmu

Bolesne, nieregularne miesiączki

Zespół jelita drażliwego

Problemy z bezpłodnością

Zaburzenia czucia

Choroby układu krążenia

Opinie pacjentów

 • CZĘSTE WSTAWANIE W NOCY

  Jestem osobą zdrową, dobrze się odżywiam, uprawiam sport. Niestety co noc miałam problem, ponieważ przynajmniej raz, a nawet do trzech razy musiałam wstawać do toalety na siusiu. Ograniczałam picie, zmieniałam dietę, chodziłam po lekarzach, ale nic nie pomagało. Gdy tylko dowiedziałam się, że jest możliwość pomocy w mojej dolegliwości przy pomocy zabiegu Bowena od razu poprosiłam o pomoc. Już po kilku zabiegach przestałam w nocy wstawać.

  KASIA – 1987
 • PRZEZIĘBIENIE/BÓL W PLECACH

  Zabieg Bowena w moim przypadku natychmiast wyleczył mnie z bólu gardła i nie pozwolił rozwinąć się infekcji, organizm sam je teraz zwalcza bez żadnych leków. Odkąd zaczęłam terapię (ponad pół roku) przestałam używać tabletek przeciwzapalnych, przeciwbólowych. Po paru zabiegach zapomniałam o bólu pleców. Każdy zabieg to poprawa nastroju, zastrzyk pozytywnej energii i gwarantowana dobrze przespana noc. Polecam!

  JUSTYNA – 1978
 • PRZEZIĘBIENIE/BÓL BARKÓW

  To naprawdę działa !!! Byłam trochę sceptycznie nastawiona do tego typu zabiegów ale bardzo szybko zmieniłam zdanie. Już po kilku zabiegach zapomniałam o bólu barków. To nie wszystko 🙂 Przy pierwszych objawach przeziębienia czy bólu gardła pojechałam na zabieg; na drugi dzień byłam zdrowa. Zabiegi są wykonywane naprawdę profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Działają również relaksująco. Gorąco polecam 🙂

  GOSIA – 1978
 • ARTRETYZM PALCÓW

  Miałam duże problemy z palcami u rąk. Były popuchnięte, nie mogłam ich zginać. Poranki zaczynały się od bólu i prób zrobienia sobie śniadania – utrzymanie noża w dłoni było bardzo trudne, czasami wręcz niemożliwe. Zwarcie dłoni w pięść w ogóle nie było realne. Liczne pierścionki, które tak uwielbiam nosić, mogłam oglądać tylko w pudełeczku na biżuterię, ponieważ nie było możliwości założenia na popuchnięte palce. Lekarz postawił prostą diagnozę – artretyzm. Początkowo nie wierzyłam w możliwości techniki Bowena, ale Pani Kasjana była uparta i pilnowała zabiegów. Jakież było moje zaskoczenie, gdy po kilku sesjach palce zaczęły się zginać. Na początku nieznacznie, w końcu jednak mogłam zewrzeć dłoń w pięść . Opuchlizna również zeszła, ból przeszedł. Teraz podziwiam moje pierścionki przede wszystkim na moich dłoniach, jestem pod stałą opieką pani Kasjany. Bardzo dziękuję ☺

  KRYSIA – 1957