Jestem kobietą po 40. Kilka lat temu zmagałam się z problemami kręgosłupa szyjnego, a dokładniej przepukliny – 5. i 6. krążek. Jestem fryzjerką, więc ból był nie do wytrzymania, drętwiały mi dłonie i doskwierał mi kręcz karku. Szyja była sztywna, a mięśnie silnie napięte, co powodowało jej nieruchomość. Jednak najgorsze były nawracające zapalenia nerwów wzrokowych, raz jedno oko, raz drugie. Byłam leczona szpitalnie za każdym razem, po wypisie dalsze "leczenie" sterydami w domu. Trafiłam do Kasjany w trzecim roku moich bolączek. Lekarze szukali u mnie choroby SM oraz Devica. Liczne badania, ciągle rezonanse i punkcja zaprzeczały ich teorii. Po zabiegu Bowena, a może jeszcze w trakcie jego trwania zasnęłam na dwie godziny. Mija teraz 8 miesięcy od pierwszej serii zabiegów i jestem ciągle zdrowa. Staram się regularnie korzystać z usług Kasjany. Moje mięśnie są rozluźnione, nie jestem spięta. Jestem spokojniejsza i widzę w 100 procentach. Dziękuję bardzo.
Marzena O. - 45 lat
bóle kręgosłupa
Przez całe życie cierpiałam regularnie na migrenowe bóle głowy. Nikt nigdy nie potrafił znaleźć przyczyny ani ulżyć w moim ciągłym cierpieniu. Przeszłam w życiu aż 7 różnych operacji, w tym sześć w obrębie brzucha i okolicach miednicy. Odcisnęło to piętno na moim życiu nie tylko ciągłym bólem w obrębie kręgosłupa lędźwiowego, ale też puchnięciem i bólem kolan i stóp. Kręgosłup bolał praktycznie non stop, a szczególnie w pozycji leżącej i w nocy. Nie pozwalał spać i normalnie funkcjonować. Pewnego dnia przypadkiem trafiłam na artykuł w miejscowej gazecie i zmęczona bólem i brakiem możliwości normalnego funkcjonowania trafiłam w cudowne ręce pani Kasjany. Powoli tydzień po tygodniu odmieniła ona moje życie, a przede wszystkim jego jakość. Zapomniałam, co to ból kręgosłupa. Głowa, jeśli zaboli, to tylko przez chwilę i nieporównywalnie do wcześniejszych migren, które odbierały mi możliwość normalnego funkcjonowania.
Katarzyna D. - 42 lata
bóle głowy i kręgosłupa
Leczyłam córkę od trzeciego roku życia. Doskwierał jej silny ból kolana i prawa noga lecąca mocno na zewnątrz. Pomimo wielu rehabilitacji, konsultacji lekarskich - skutek był zawsze taki sam. Na szczęście dowiedzieliśmy się o pani Kasjanie 🙂 ,która prowadzi zabiegi Bowena i tak po kilku zabiegach ból kolana znikł. Dziękujemy. Monika Z. – Mama Patrycji.
Patrycja Z. - 14 lat
ból kolana
Rwa kulszowa, która powaliła mnie gwałtownym bólem i wykluczeniem z życia codziennego, po dwóch zabiegach była już tylko zatartym wspomnieniem. Zabiegi u pani Kasjany to dla mnie lekarstwo dla ciała i duszy. Dzięki niej jestem zdrowsza i szczęśliwsza.
Anna P. 52 lata
rwa kulszowa