Nazywam się Kasjana Cisowska i jestem dyplomowaną terapeutką techniki Bowena.

Terapią manualną zajmuję się od czterech lat. W bezpieczny, bezbolesny i nieinwazyjny sposób uwalniam ludzi od bólu, napięcia i stresu.

Jak to się zaczęło?

Bowen w moim życiu pojawił się dość nieoczekiwanie. Przeczytałam o nim artykuł. Byłam wtedy w trudnym okresie życia, mocno przeciążona pracą, własną firmą. Stwierdziłam, że spróbuję. Poszłam na spotkanie, które pozwalało „zobaczyć metodę”, sprawdzić ją na sobie i… zakochałam się od pierwszego wejrzenia, a właściwie dotknięcia. Od razu chciałam poznać, jak to działa i nauczyć się więcej. Odbyłam cały cykl szkoleniowy, który zakończył się obroną dyplomu. Od tego czasu poznaję kolejne techniki, zdobywam wyższe stopnie zaawansowania i szkolę się w terapii manualnej.

Moje wykształcenie

Jako terapeuta Bowena skończyłam kursy gwarantujące biegłość w anatomii i fizjologii człowieka. Nie jestem absolwentką studiów medycznych. Jako terapeutka Bowena przeprowadzam wywiad z klientem, obserwuję jego ciało, pracujemy nad tymi problemami, które on ujawnia. Terapeuci Bowena ściśle współpracują z lekarzami – neurologami, rehabilitantami, ortopedami, itd.

Z wykształcenia jestem magistrem inżynierem po studiach politechnicznych, specjalność zarządzanie systemami produkcyjnymi. Zanim profesjonalnie zajęłam się terapią manualną i pracą z ciałem prowadziłam własny biznes. Współprowadziłam jedną z dwóch najsłynniejszych firm w Polsce robiących hydrografikę. To jednak praca z ludźmi pochłonęła mnie całkowicie – działanie technik manualnych, ich wymierne efekty, wpływ na nasze zdrowie. Chcę i kocham pomagać ludziom.

Zapraszam Cię na zabieg. Pozwól, by Twoje ciało wróciło do naturalnego stanu zdrowia.

Zapisz się na zabieg:

Kasjana Cisowska terapeuta techniki Bowena

tel. 575-264-654